CROSSFİT216 / MODA & MURTAZAOĞLU İNŞAAT TAAHHÜT SPOR VE TURİZM SAN. TİC. A.Ş & İNTAŞ İNŞ. ŞEH. SAN. VE TİC. A.Ş. olarak size ulaşmak istiyoruz.

Sayın Müşterimiz, e-ticaret yasası gereği 1 Mayıs 2015 itibarı ile CROSSFİT216 olarak aktivitelerimiz, organizasyonlarımız, kampanyalarımız ve size özel diğer konularda hizmet ve ürünlerimiz için bilgilendirme yapmak ve sizleri hizmetlerimizden ayrıcalıklı olarak haberdar etmek arzusundayız. Ancak sizlere Sporu, Yaşam Tarzı olarak sunabilmek ve hayatını renklendirmeye devam edebilmek adına size ulaşabilmek için izninizi rica ediyoruz.

Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin , 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca ; İntaş inş.Şeh.San.ve Tic. A.Ş. ve Murtazaoğlu İnş.Taah.Spor Turz. San. Tic. A.Ş. tarafından her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü görsel ve iletişim yollarıyla bilgilendirme mesajları gönderilmesi amacıyla tarafınızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylıyorum.